ŽELIV JE ZPĚT VE VELKÉM STYLU, ZPRÁSKAL ČEJOV!

01.06.2016 21:18

Tomu se říká odpověď hodná fotbalových velmistrů! TJSŽ po slabších týdnech ukázal charakter nezdolných bojovníků a v jarním superšlágru na vlastním pažitu vykostil Čejov, už jistého vítěze III. třídy a postupujícího do pralesního okresu. Výhra 3:1 po posledních událostech působí jako bernartí balzám na duši a co je hlavní - konečné druhé místo je již na dosah!

Byť TJSŽ už svého rivala z trůnu nesesadí, výhra ve vzájemném zápase chutná jako nikdy a vzájemné zápasy mají chlapci od Panuška také v sezoně lepší... Nejprve blesková a paralyzující trafa navrátilce do sestavy Zdendy Humeše, pak zabiják Němi a v samém závěru LR8, slavící svůj comeback do sestavy - tak v neděli promluvili želivští pistolníci. Korigující branka Čejenova v poslední minutě byla jen kosmetickou korekturou. Sečteno a podtrženo, Čejov v postuové kocovině tvrdě a oslavách na svém Rudém náměstí narazil a Želiv znovu ukázal svoji pravou tvář!

Ale nechme již promluvit horlivého Aleše "Julku" Horu, jak on viděl bitvu s Čejovem? "Honza Radil sice v první minutě (Aleši bylo to v šesté minutě) po nádherné střele góla nedal, ale míč skoro do prázdné brány uklidil Z. Humeš! Poté hra vyrovnaná. želivská obrana vzdorovala až do konce prvního poločasu. Čejov nechal sedět skoro půlku A týmu, proto v poločase došlo k několika změnám v jeho sestavě, ale největší šance si vytvářeli domácí LR8 a Němi. Druhý gól přidal Němi po obstřelení gólmana a poslední trefu - už nevím kdo - po autu u vápna a následném přehození gólmana...," popisoval Aleš.

Aleši, děkujeme za vyčerpávají report, po jehož přečtení celý Želiv znovu prostupuje fotbalová hrdost. Co může být lepší pozvánka než na nedělní derby v Petrovicích!