SEDM ZÁPASŮ - TŘI VÍTĚZSTVÍ

24.05.2022 13:55

Časové vytížení během dubna a května znemožnilo pravidelné zápasové reporty, nabízíme tedy přehled posledních sedmi odehraných zápasů v kostce. TJSŽ nasbíral bilanci tří výher, jedné remízy a tří proher s některými zajímavými příběhy. Za zmínku stojí velké vzepětí na půdě košetického béčka, kdy Želiv prohrával v poločase již 1:4, aby famózním výkonem po změně stran vydřel alespoň remízu. Stejně tak hřeje jasná výhra v Plačkově ozdobená pěti banány a velký obrat v posledním kole v Hořepníku. Tam TJSŽ v poločase opět prohrával, nicméně další obrat dokonaný vítěznou trefou benjamníky Vojty Dolejše se opět zapíše do dějin!

Výsledky:

17. kolo

Budíkov - Želiv 3:2 (2:1)

Branky: 28. Žáček František, 31. Veselský Pavel, 68. Žáček František - 18. Havel Lukáš, 72. Němec Martin

18. kolo

Želiv - Horní Ves 4:2 (0:0)

Branky: 38. a 56. Malovec, 19. Studnička, 35. Němec - 55. Šiška, 59. Hanzálek.

19. kolo

Čejov - Želiv 1:0 (0:0)

Branky: 18. Kratochvíl.

20. kolo

Košetice B - Želiv 4:4 (4:1)

Branky: 7. a 20. Štyx, 27. a 40. Kott - 51. a 77. V. Dolejš, 12. Špinar, 90. Studnička.

21. kolo

Plačkov - Želiv 1:5 (0:4)

Branky: 87. Kašpar Jan - 8. Špinar Jakub, 10. Špinar Jakub (pen.), 33. Šimko Michal, 44. Němec Martin, 72. Němec Martin

22. kolo

Želiv - Božejov 2:4 (2:1)

Branky: 2. Němec Martin, 30. Kopecký Michal - 22. Kocián Vladislav, 52. Carva Michal, 54. Kolář Jan, 70. Carva Michal