POKOSÍME I SENOŽATY?

03.10.2015 17:57

Útok na pátou výhru v sezoně vytrubují hráči TJSŽ před zápasem 7. kola III. třídy proti Senožatům. Další prestižní derby je tady, v neděli se vykopává u Panuška v tradičních 15:00. Želiváci vstupují do šlágru kola v roli mírného favorita, ostatně druhé místo v tabulce je k tomu předurčuje. Takže Želiváci, v něděli po obědovém řízečku všichni fandit ke hřišti! To je občanská povinnosti! Druhá výhra doma za sebou je v sázce...

Před týdnem se v Želivě juchalo po jasné výhře 5:1 nad Mnichem, teď domácí chtějí zabrat i podruhé za sebou na domácím plácku. "Jsme na vlně, přejedeme i Senožaty," vykřikoval ještě v pátek brankář Pavel "Sedlo" Sedlák, který možná v neděli přenechá místo v kisně Jendovi Thomaierovi.

Senožaty vyrazí přes kopec do Želíva pořádně bodově vyhládlé, prohrály poslední zápasy v Budíkově a s Vyskytnou a po slušném startu do sezony se sunou tabulkou směrem níž. Na jaře zápas v Senožatech skončil plichtou, teď se napíše další díl z dlouhé ságy vzájemných bitev. "Věřím, že to kluci zvládnou! Co věřím... Musíme vyhrát! Domluvíme Julkovi, aby tak nebláznil, a bude to dobrý," prohlásil trenér Jarda Humeš st.

Stará fotbalová pravda praví, že vyhrát dva zápasy doma po sobě je ošidná záležitost, ovšem Želiváci se výzvy nebojí. Před Senožaty mají teď čtyři body k dobru a rozhodně nechtějí dopustit zmenšení náskoku.

Co nového v želivském táboře? Oproti špílu s Mnichem bude ready ofenzivní tahoun Zdenda Humeš a možná i šutér Honza Radil, Gregič pomalu doléčuje kotník a možná si dřepne na lávku. Naopak pokopaný Míla Josl skuhrá dál a všechno bude spíš kontrolovat rentgenovým pohledem od maringotky. 

 

Program 7. kola: 

Mnich - Lukavec -:- (-:-) 04.10. 15:00
Jiřice B - Petrovice -:- (-:-) 04.10. 15:00
Černovice B - Velká Chyška -:- (-:-) 03.10. 15:00
N. Rychnov B - Vyskytná -:- (-:-) 04.10. 15:00
Čejov - Budíkov B -:- (-:-) 04.10. 15:00
TJ Sokol Želiv - Senožaty -:- (-:-) 04.10. 15:00

BUDE SE TJSŽ takto radovat i proti Senožatům?