JARO JE TADY: PO PAUZE VÝJEZD DO ŽIROVA

06.04.2018 20:36

Ledy na Trnávce a želivském jezu roztály, ta pauza byla nekonečná a připomínala dva roky prázdnin. Nicméně pravoěrní se dočkali a dlouhý absťák končí! Ano - pralesní fotbalové jaro opět zabouchalo na dveře a víkendy opět budou mít svůj smysl. Želivská fotbalová úderka jde znovu do akce. V sobotu 7. dubna se od 15:00 zastaví čas v Žirově, který se může chystat na odvetu za podzimní sběr bodů na želivské posvátné půdě!

V živé paměti zůstává ta potupa, kterak žirovští loupežníci vyloupili Stampi Arenu a z Panuška vykutali výhru 2:0. Ovšem jen bůhví, jaká bude aktuální fazona obou rivalů, kteří si na pět měsíců dali fotbalový půst. "Dáme jim co proto a nedáme kůži lacino," vytasil se s neobvyklým bonmotem brankář TJSŽ Pavel Sedlák, aniž by však poodkryl jakékoliv taktické kartičky. "Ale vím, kdo bude náš kapitán," nastínil nenápadně s tím, že Želiv bude mít v prvním jarním kole z čeho vybírat. 

Želiv končil podzim v nevídané fazoně se třemi výhrami a nadpozemským skóre 17:8, i tabulkově je před řeží s Žirovem mírným favoritem. Co ukáže první jarní test?