CSAPLÁROVA PAST SKLAPLA - OBRAT S HOŘEPNÍKEM!

07.10.2021 16:03

Želivská vítězná šňůra v domácích bitvách se natáhla už na tři zápasy. V prestižní bitvě s Hořepníkem to ale bylo o fous: hosté se už viděli za vodou, rychlými brankami už po 10 minutách vedli 2:0, ale nevědomky na sebe sami nastražili Csaplárovu past. Obávanou věc, kdy při dvoubrankovém vedení přijde velký soupeřův obrat.

A past v Želivě opravdu sklapla: TJSŽ vstal z popela a trefami obávaných šutérů Šimka s Němcem, který skóroval ve čtvrtém špíle po sobě, srovnali krok. Euforie vytryskla v 55. minutě: navrátilec do sestavy Špinar odčinil disciplinární trest a comeback do sestavy vyšperkoval vítěznou trefou!