BUDÍKOV + HUMPOLEC C = 4 BODY A ATAK ČELA

24.09.2018 10:10

Šest kol, 13 získaných bodů a za dveřmi šlágru podzimu: tedy druhý Želiv mířící na hřiště vedoucího Nového Rychnova B! Takové je momentální rozložení sil v pralesní lize, do níž TJSŽ vykročil velmi rázným krokem. Poslední dva mače přinesly do jeho kasičky čtyři body - za suverénní výhru 3:0 v Budíkově a divokou remízu 4:4 s Humpolcem C, po níž se zaplnily i pelhřimovská JIP s koronárkou!

Zatímco v Budíkově nebylo téměř o čem, domácí drama s Humpolcem C nebylo pro slabé povahy. Poločasová ztráta 1:3 však přivolala želivské tsunami, které během čtvrthodiny druhé půle znamenalo nevídaný obrat na 4:3! Humpolecké vyrovnání euforii ztlumilo, ale i bod se po takovém thrilleru počítá.

Teď jen posbírat padlé hrdiny, zafačovat zlomeniny a v neděli i s flaškou alpy vyrazit vyplenit vedoucí rychnovskou tvrz.

Výsledky:

Budíkov - TJSŽ 0:3 (0:2)

Branky: 27. L. Radil, 45. Bloudek, 90. Špinar.

Sestava TJSŽ: Sedlák - Hora, Kratochvíl, Novák - Malovec (87. Říha), L. Radil, Kopecký, Špinar, Dolejš - Němec (90. Bejda), Bloudek (73. Peknik).

TJSŽ - Humpolec C 4:4 (1:3)

Branky: 6. Bejda, 57. Bloudek, 59. Kopecký, 74. Peknik - 1. a 74. Prchal, 10. Žáček, 23. Horký.

Sestava TJSŽ: Thomaier - Hora, Špinar, Novák (85. Říha) - Z. Humeš, L. Radil, Kopecký, Němec, Peknik (80. L. Stiburek) - Bejda, Bloudek (65. J. Radil).