BLÁZINEC S BUDÍKOVEM S REMÍZOVÝM KONCEM

23.08.2021 09:55

To byla divočina! Nejprve na kolenou s dvoubrankovým mankem pak málem s vítězstvím v kapse a v poslední minutě inkasovaný remízový gól. Druhé domácí vystoupení TJSŽ v sezoně znovu pocuchalo nervy, Budíkov nakonec u Želivky vydoloval remízu 3:3.

Nebylo to nic pro slabé povahy, když hosté v poločase drželi dvoubrankové vedení. Bernard na Panuška v tu chvíli chutnal všem domácím extra hořce, ale druhá půle byla hotové rodeo. Dvě branky Němce a následný vedoucí gól Havla rozpoutaly čistou euforiii, druhé vítězství v sezoně bylo na dosah. Hosté však ještě našli zbytky energie a chudák Jenda Thomaier, spěchající po špíle na plac na Kocandu, se v poslední minutě ještě přece jenom musel ohlédnout za třetím banánem do sítě. Suma sumárum: remíza 3:3.