VÍTĚZNÝ DOMÁCÍ HATTRICK ZPEČETĚN!

11.10.2015 20:48

Tři zápasy, devět bodů doma. TJSŽ v posledních třech kolech připomíná utržený vagón a na domácím hřišti řádí jako černá ruka. Želiváci dnes porazili Lukavec 4:1 a elegantně navázali na předchozí tříbodové zisky s Mnichem a Senožaty. K tomu všemu 13 vstřelených gólů ve třech zápasech. Slovy někdejšího premiéra Paroubka: "Kdo z vás to má ... ?".

První poločasy, to jsou v poslední době želivské koncerty. A nejinak tomu bylo také dnes. Za 40 minut tři fíky a zápas se mohl dohrávat v poklidu. Nejprve Radek Dolejš hned v sedmé minutě první zářez a pak dvakrát za sebou zabiják Němi - vedení 3:0  Snížení Lukavce, který před dneškem čtyřikrát za sebou nepoznal hořkost prohry, niž neřešilo. Minutu před koncem naopak ještě udeřil žolíček z lavičky - benjamínek Tom Bejda, do kterého všichni vkládáme tolik nadějí.

Bobův první zásah v sezoně znamenal mnoho radosti. "Sedlo mi to pěkně. I když jsem střílel pravou nohou, která není mojí silnější, dosal jsem balón technickou střelou po zemi k levé tyčce," analyzoval Bob své střelecké manévry.

A celkové hodnocení zápasu? "Opilci hráli jak z partesu, každý týden by se mohl někdo ženit," připomněl trenér Jarda Humeš st., že den před zápasem uzavřeli sňatek naši fanoušci Zuzka s Pikoušem a několik členů týmu si takovou událost nemohlo nechat ujít. Profesní čest jim ale nedovolila, aby je svatební následky ovlivnily na hřišti...

TJSŽ pevně drží druhé místo v tabulce a po domácích gólových orgiích se navíc pyšní nejlepším útokem v soutěži (28 nastřílených branek). Už teď je celý okres na nohou z dalšího kola: není před námi nic menšího než výjezd na půdu zatím suverénního Čejova, který ještě neztratil ani bod! El Classico je hadr proti tomu, jak bude hořet tráva příští neděli!