FACKA V SENOŽATECH, SE ČTYŘKOU DOMŮ

15.05.2016 19:32

fffDobití, s torzem mužstva dohrávající a ještě na hlavu poražení. Želivský Sokol na letošní pouť v Senožatech nebude vzpomínat v dobrém. Místo, aby se Želiváci povozili na labutích na návsi, nasedli na pekelný kolotoč už na hřišti a domů se vrátili s výpraskem 0:4. Nejvyšší prohra v sezoně, úplně poprvé navíc bez vstřelené branky: famózní série 12 zápasů bez porážky byla senožatským povstáním zkrátka krutě vymazána. Vedoucí Čejov už hřeje sedmibodový náskok a mašíruje za postupem.

Dobře seřízený želivský stroj se při derby v Senožatech totálně zakuckal a řčení "Když se s... všechno, tak kompletně," se i tentokrát vyplnilo do puntíku. Hosté už v první půli shodou neuvěřitelných okolností přišli o tři tahouny a srdce, plíce i mozek týmu zároveň: ze hřiště postupně odkulhali vřesnické lamželezo Kuba Špiňar, obávaný šutér Kopeček a k tomu všemu i nepostradatelný tahoun zálohy LR8! "Bez těchhle kluků to je těžký, ukázalo se to i teď," smutnil kouč Jarda Humeš st.

Dlužno však dodat, že Senožaty, vznášející se na vlně pouťové eufórie, však vládly zápasu od úplného začátku. První gól z trestňáku, pak dva kiksy želivské obrany a poslední ráda z milosti - povedená střela zpoza vápna. Senožaty Želiv kuchaly za živa a hosté si druhou porážku v sezoně opravdu vyžrali do dna! "Jednou to přijít muselo, nesedlo nám to. I tak jsou dvě porážky v této fázi sezony super bilance, nemá cenu brečet," vzkázal odhodlaně GSM Míla Josl, který s nasazením života v sobotu zvládl druhou půli.